ענת משולם

קורס הכשרה

אונליין אישי

בתעמולה רפואית 

חברת MTM הינה החברה המובילה בישראל בשירותי תעמולה רפואית במיקור חוץ, מזמינה אתכם, בוגרי תואר פרא רפואי, לבנות קריירה בתחום הפארמה.

איך זה עובד?

במסגרת הקורס, המשתתפים נחשפים לתחום התעמולה הרפואית בישראל, לומדים על אתגרי העבודה כנציגים רפואיים ועל תורת 5 השלבים ובעיקר מפתחים מיומנויות באמצעות סימולציות אישיות.

תשלום חד פעמי!

מסייע לכם להתחיל בקריירה מצליחה בעולם הפארמה

הירשמו עכשיו לקורס ותוכלו ללמוד בקורס הראשון מסוגו בישראל.

במקום: 3,000 ₪

עכשיו למהירי החלטה 1,800 
600 ₪  3x תשלומים

** המחיר כולל **

חוברת עבודה להתקדמות מהירה ומקצועית 

טכניקות וכלי עבודה

מעטפת ליווי אישי לשאלות בנושא הקורס לתקופה של חודש 

תעודת גמר
 

"ענת גייסה והכשירה עבורנו נציגים ללא ניסיון. תוך ליווי מקצועי במשך שנתיים. ענת אפשרה פיתוח מקצועי של אותם נציגים, ניטור הפעילות והתאמת הפעילות בטריטוריה של כל נציג לאסטרטגיה הכללית. הניסיון הרב של ענת והיכרותה מקרוב את עולם הפארמה, תרם להכשרת עובדים מקצועיים שנקלטו בחברה ועובדים בה עד היום".

ענת עמית

מנהלת יחידה עסקית בחברת תרופות רב-לאומית

"הגעתי לענת אחרי חיפוש עבודה מייגע. ידעתי שהמקום הנכון לי הוא בפארמה, מה בדיוק אותו מקום לא ידעתי והגעתי ללא ניסיון. ענת נתנה לי הרגשה של בית, הרגשתי שבאמת היא מקשיבה לי, שומעת גם את מה שלא אמרתי במילים, וכבר רואה בעיני רוחה לאן אגיע בעוד כמה שנים. 

כיום אני נציגה רפואית כבר 7 שנים בחברה בין לאומית, נבחרתי לעובדת מצטיינת ואני מרוצה מאד מהמקום שאליו הגעתי ועוד ידי נטויה. הכל בזכות ענת שפתחה לי את הדלת. אני ממליצה לכל מי שרוצה להגיע ולצמוח בפארמה, להתחיל עם ענת , לא תתחרטו"

שרון שאלתיאל

נציגה רפואית פייזר

"עבדתי עם ענת כמנהלת צוות ב MTM. העבודה איתה הייתה חוויה מרוממת. ענת משלבת בצורה נדירה, מקצועיות גבוהה יחד עם רגישות גבוהה במיוחד. יש לענת יכולה מדהימה לקרוא את האדם מולה ולתת לו פידבק כנה ובונה כאחד. הדרכה ו coaching  מענת הם מתנה לכל מי שמעוניין בהתפתחות מקצועית אמיתית בפארמה.״

לירז מנשס

מנהלת צוות MSL, סאנופי

** מדיניות ביטולים **

תוך 48 שעות מהעסקה ניתן לבטל ולקבל החזר כספי מלא

לאחר 48 שעות, יקוזזו דמי רישום בגובה 300₪  

עם תחילת הקורס, לא ניתן לקבל החזר כספי, אך ניתן לדחות את מועד הקורס. 

צרו קשר
ענת משולם

anat@m-t-m.co.il

טלפון משרד – 03-9030728

סלולרי – 052-8755633

עקבו אחרי

  • LinkedIn
  • Facebook

קורס הכשרה

אונליין אישי

בתעמולה רפואית